KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12819026

nr 1281 9026

Frans Lindström

(1874-1954), Sverige

Oljemålning, Klara sjö, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 30x40 cm

Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:04:02

Frans Lindström

Läs mer om Frans Lindström